Outlaws CoD Series
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Outlaws CoD Series

ESRB Notice: Game Experience May Change During The War With Outlaws.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 MUF lan party ^^

Go down 
+2
Scourge
t3km@
6 posters
Autor/icaPoruka
t3km@
Admin
t3km@


Broj postova : 366
Join date : 13.06.2008
Lokacija :

MUF lan party ^^ Empty
PostajNaslov: MUF lan party ^^   MUF lan party ^^ Emptypet ruj 19, 2008 10:09 pm

prijavil sam nas na dugo iščekivani murf lan party... igramo 5v5 cb mod cod2. nadamo se postolju! kotizacija je 70 kn po igracu. igra se 27.9 u murskom srediscu. prijavljen sam ja Very Happy, tox , grga,mara , smoki , peco i spoc

PS: trebamo se dogovoriti za novce ko bu kolko dal za alkholol, pljuge i za jesti.
[Vrh] Go down
https://outlaws.forumhr.com
Scourge

Scourge


Broj postova : 287
Join date : 13.06.2008

MUF lan party ^^ Empty
PostajNaslov: Re: MUF lan party ^^   MUF lan party ^^ Emptypet ruj 19, 2008 10:13 pm

pare bum dal samo za pive/vino
[Vrh] Go down
MARA

MARA


Broj postova : 206
Join date : 13.06.2008
Lokacija : Šumica ČoLo

MUF lan party ^^ Empty
PostajNaslov: Re: MUF lan party ^^   MUF lan party ^^ Emptyned ruj 28, 2008 2:02 am

evo ja i hlad smo igrali za KIZ(krumpir i zelje)u skupini smo sve pobedili čak i koprekovu ekipu....i došli do četrvrtfinala u kojem smo zgubili od nekih seljačina, i da u tom četvrtfinalu mi se neki lik dok sam ga ubil zaderal "jebem ti mater" ja sam na to popizdil i dobil je 2 šamara od mene i posle sam mu se još bahatil s nožem kojeg sam imal f torbi(naravno sve to je bilo pod utjecajem alkohola) pa me moral kemo(lik koji je vodil murf)smirivati,još me na kraju pital:"Kaj stvarno buš ga spikal s nožem?"I na kraju mi se lik celo vreme ispričaval zbog toga....hahah

P.S. pozdravljam - Fehu,Smokija,Spaya,Hlada koji su igrali za KIZ
[Vrh] Go down
F!co

F!co


Broj postova : 252
Join date : 13.06.2008
Age : 31
Lokacija : Wrapche City

MUF lan party ^^ Empty
PostajNaslov: Re: MUF lan party ^^   MUF lan party ^^ Emptyned ruj 28, 2008 2:05 am

MARA je napisao/la:
evo ja i hlad smo igrali za KIZ(krumpir i zelje)u skupini smo sve pobedili čak i koprekovu ekipu....i došli do četrvrtfinala u kojem smo zgubili od nekih seljačina, i da u tom četvrtfinalu mi se neki lik dok sam ga ubil zaderal "jebem ti mater" ja sam na to popizdil i dobil je 2 šamara od mene i posle sam mu se još bahatil s nožem kojeg sam imal f torbi(naravno sve to je bilo pod utjecajem alkohola) pa me moral kemo(lik koji je vodil murf)smirivati,još me na kraju pital:"Kaj stvarno buš ga spikal s nožem?"I na kraju mi se lik celo vreme ispričaval zbog toga....hahah

P.S. pozdravljam - Fehu,Smokija,Spaya,Hlada koji su igrali za KIZ
Jej mara je snaga sad kad je sora neka maru saljemu da ih porazbaca kobrmao
[Vrh] Go down
https://outlaws.forumhr.com/
Scourge

Scourge


Broj postova : 287
Join date : 13.06.2008

MUF lan party ^^ Empty
PostajNaslov: Re: MUF lan party ^^   MUF lan party ^^ Emptyned ruj 28, 2008 10:46 am

MARA je napisao/la:
evo ja i hlad smo igrali za KIZ(krumpir i zelje)u skupini smo sve pobedili čak i koprekovu ekipu....i došli do četrvrtfinala u kojem smo zgubili od nekih seljačina, i da u tom četvrtfinalu mi se neki lik dok sam ga ubil zaderal "jebem ti mater" ja sam na to popizdil i dobil je 2 šamara od mene i posle sam mu se još bahatil s nožem kojeg sam imal f torbi(naravno sve to je bilo pod utjecajem alkohola) pa me moral kemo(lik koji je vodil murf)smirivati,još me na kraju pital:"Kaj stvarno buš ga spikal s nožem?"I na kraju mi se lik celo vreme ispričaval zbog toga....hahah

P.S. pozdravljam - Fehu,Smokija,Spaya,Hlada koji su igrali za KIZ

Cekaj malo,to si mara ti ohrabril malo ili je to ipak samo alkohol?
xd
[Vrh] Go down
Scourge

Scourge


Broj postova : 287
Join date : 13.06.2008

MUF lan party ^^ Empty
PostajNaslov: Re: MUF lan party ^^   MUF lan party ^^ Emptyned ruj 28, 2008 10:48 am

hahah fico,radje bi dobil batina ko stoka nego da me mara brani xD hahahah.
Da maru vide napadaci jos bi se vise ohrabrili da te prebiju xDD
[Vrh] Go down
Partvish

Partvish


Broj postova : 145
Join date : 22.07.2008
Age : 31
Lokacija : Varaždin

MUF lan party ^^ Empty
PostajNaslov: Re: MUF lan party ^^   MUF lan party ^^ Emptyned ruj 28, 2008 12:40 pm

ko li je taj gecbo koga si osamaril....hahah vidim da ti alkohol daje tu moc da si jaci pod utjecajem njega xD
[Vrh] Go down
http://outlaws.area85.net
Scourge

Scourge


Broj postova : 287
Join date : 13.06.2008

MUF lan party ^^ Empty
PostajNaslov: Re: MUF lan party ^^   MUF lan party ^^ Emptyned ruj 28, 2008 12:46 pm

Mara bu sad strah i trepet Varazdina xDD.
[Vrh] Go down
F!co

F!co


Broj postova : 252
Join date : 13.06.2008
Age : 31
Lokacija : Wrapche City

MUF lan party ^^ Empty
PostajNaslov: Re: MUF lan party ^^   MUF lan party ^^ Emptyned ruj 28, 2008 12:47 pm

hahahaha onda kad se ide van nacugate maru i brani vas ipak je on snaga sad u VZ i široj okolici
[Vrh] Go down
https://outlaws.forumhr.com/
Partvish

Partvish


Broj postova : 145
Join date : 22.07.2008
Age : 31
Lokacija : Varaždin

MUF lan party ^^ Empty
PostajNaslov: Re: MUF lan party ^^   MUF lan party ^^ Emptyned ruj 28, 2008 1:07 pm

e da mara pozabil sam te pitat posto se prica da si snaga kolko imas KS??
[Vrh] Go down
http://outlaws.area85.net
F!co

F!co


Broj postova : 252
Join date : 13.06.2008
Age : 31
Lokacija : Wrapche City

MUF lan party ^^ Empty
PostajNaslov: Re: MUF lan party ^^   MUF lan party ^^ Emptyned ruj 28, 2008 1:17 pm

haha i kolko kubika?
[Vrh] Go down
https://outlaws.forumhr.com/
Scourge

Scourge


Broj postova : 287
Join date : 13.06.2008

MUF lan party ^^ Empty
PostajNaslov: Re: MUF lan party ^^   MUF lan party ^^ Emptyned ruj 28, 2008 1:17 pm

u mari zivi zvijer koja se budi alkoholom
[Vrh] Go down
Partvish

Partvish


Broj postova : 145
Join date : 22.07.2008
Age : 31
Lokacija : Varaždin

MUF lan party ^^ Empty
PostajNaslov: koprekov izvjestaj s lana   MUF lan party ^^ Emptyned ruj 28, 2008 3:28 pm

Dakle, upravo dođoh s lana, onog murfa, igral sam za FOOK, ja pila ptica pac i biftek.
u skupini smo bili sa KiZ(smoki,feha,spy,zealot,mara), wtdiv(foxy,wtr,gogo i jos neka 2 neznam koja) i trnava crew(neki botovi)
prvi war protiv kiz, bacamo neke taktike neznam sta i ovi ko retardi rushaju s tomsonima i pobjede nas 11-5.
drugi war protiv wtdiv, na burgu ownamo 3 put jaceg protivnika.
treci nismo jer trnava odustala kad su sve popusili.
u cetvrtfinalu smo igrali sa 2sexy(štef,srki,seve,herc,vizion), popusili 11-8 burg, vazno je napomenuti da smo popljugali zbog duplo slabijih kompova, bar po mom misljenju, moj komp nije mogo drzat ni 50 lock a kamoli 125, cim malo veci prostor <50 fpsa.
i tak fookovci otisli, tarantule su usle u polufinale, felga mali je ošo te sam ga ja zamjenil, ownal sam sa snipom(smijte se samo kuje), ali smo svejedno izgubili na toujane, vazno je napomenut da seve manijak u svega 16 rundi je imal score 32-6.
mali merc je skoro dobil po pički od mare iz outlawsa jer mu je psoval mater i boga na waru, onda ga je mara klopil pa je doletel paf i ta neka ekipa da ga smire.
meni je najjebenije bilo protiv 2sexy dok smo za tarantule igrali, ono ja i seve snip, nekad ja njega skinem nekad on mene, i ono skine me pogledam ga i onak mi pusicu posalje ma carčina.
e da i kad smo protiv wtr-a i ekipe igrali owno sam ih s trenchom da mi je bilo neugodno, nemogu vam opisat kak je jebeno kad ono vidis 3 komada poredas dole kak si ih potamanil a ovi tam 2 metra od tebe pizde XD
FINALE -> wardance - 2sexy, pogodite koja mapa se igrala Smile
i jebiga 2sexy je onda spljugal tam 11-7.
od ostalih jos kaj sam upoznal je vazno napomenut da štef iz RoA je carčina, herc pizzamajstor, prof. jupi pupi, hans mrcina igra ko lud, pila i cijelu fook, carevi, tito s kojim sam svakih 5 min iso na čik pauzu, popljugal sam celu kutiju pluća ne osjecam.
upozno sam jos nikea i brutt-a iz r6, ovaj lukinjo i rock seljacine cite kak sam i mislil, jedino kaj imaju kompove kaj kostaju više nego ja.
uglavnom i fook i tarantule su trebali za treće mjesto igrat al im se nije dalo čekat pa su samo otišli doma, ja sam osto sa marom i zealotom do kraja.
dalje mogu rec da feha, ima komp kaj je veci od njega, ima neki big tower i ono frajer hoda i moze lockat komotno 500 fpsa na sve najjace, 250 na dx9 onaj glow mrtvi i sve aax4 sve sve sve pizdarije on.
a kaj se cod4 tice, otkazano je zbog nedostatka vremena , tak da je unreal isel doma bez da su kaj igrali Laughing
i tak to je to, zbilja sam upoznal pun q ljudi i bilo mi je prejebeno, e da btw, da smo se mi rage, odazvali ko klan na ovaj lan, npr u postavi; priest, hefest, tox, roxx, i onda jos warlord ili da smo fehu posudili, osvojili bi ovaj lan garant, bili bi bogatiji za grafu i matičnu Smile
[Vrh] Go down
http://outlaws.area85.net
t3km@
Admin
t3km@


Broj postova : 366
Join date : 13.06.2008
Lokacija :

MUF lan party ^^ Empty
PostajNaslov: Re: MUF lan party ^^   MUF lan party ^^ Emptypon ruj 29, 2008 4:01 pm

partva je napisao/la:
Dakle, upravo dođoh s lana, onog murfa, igral sam za FOOK, ja pila ptica pac i biftek.
u skupini smo bili sa KiZ(smoki,feha,spy,zealot,mara), wtdiv(foxy,wtr,gogo i jos neka 2 neznam koja) i trnava crew(neki botovi)
prvi war protiv kiz, bacamo neke taktike neznam sta i ovi ko retardi rushaju s tomsonima i pobjede nas 11-5.
mali merc je skoro dobil po pički od mare iz outlawsa jer mu je psoval mater i boga na waru, onda ga je mara klopil pa je doletel paf i ta neka ekipa da ga smire.

hm kaj se tice meča picka ti materina! ovnali smo vas u švabima 8-2 ahahahahah i onda 3-2 u britishima. tak da nema tu "imali smo slabe kompove itd itd, bacali smmo taktike^^" a kaj se tice mare... napil se ko stoka i ušel u akciju. lik se sralpo. vidlo se kak s njega curi ahahaha
citiram:
"šta je. nisam ja tebi ništa reko. to sam reko samo tako i više neću ponovit. zbilja oprosti neću više nisam znao da sam te povrijedio" i bla bla bla
ahahahahah sve u svemu jebeno je bilo
pozdravljam smokija fehu i spaja
[Vrh] Go down
https://outlaws.forumhr.com
Scourge

Scourge


Broj postova : 287
Join date : 13.06.2008

MUF lan party ^^ Empty
PostajNaslov: Re: MUF lan party ^^   MUF lan party ^^ Emptypon ruj 29, 2008 5:22 pm

Propustil sam priliku da se malo iskalim na internet ratnicima No
[Vrh] Go down
ToX

ToX


Broj postova : 156
Join date : 16.06.2008

MUF lan party ^^ Empty
PostajNaslov: fukenzi   MUF lan party ^^ Emptypon ruj 29, 2008 6:26 pm

[Vrh] Go down
t3km@
Admin
t3km@


Broj postova : 366
Join date : 13.06.2008
Lokacija :

MUF lan party ^^ Empty
PostajNaslov: Re: MUF lan party ^^   MUF lan party ^^ Emptypon ruj 29, 2008 6:29 pm

zerilu ^^ hahah
[Vrh] Go down
https://outlaws.forumhr.com
MARA

MARA


Broj postova : 206
Join date : 13.06.2008
Lokacija : Šumica ČoLo

MUF lan party ^^ Empty
PostajNaslov: Re: MUF lan party ^^   MUF lan party ^^ Emptypon ruj 29, 2008 11:15 pm

kaj pa si napisal 5TH?!?!? pa mi smo bili bolji od vas.....
[Vrh] Go down
MARA

MARA


Broj postova : 206
Join date : 13.06.2008
Lokacija : Šumica ČoLo

MUF lan party ^^ Empty
PostajNaslov: Re: MUF lan party ^^   MUF lan party ^^ Emptypon ruj 29, 2008 11:18 pm

Scourge je napisao/la:
Propustil sam priliku da se malo iskalim na internet ratnicima No

Na slijedeći lan pemo mi tu iz vž-a sve te gikove bumo nametali i samo si pobrali nagrade...haha Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





MUF lan party ^^ Empty
PostajNaslov: Re: MUF lan party ^^   MUF lan party ^^ Empty

[Vrh] Go down
 
MUF lan party ^^
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Outlaws CoD Series  :: ||Call of Duty|| :: Lanovi & Online kupovi-
Forum(o)Bir: