Outlaws CoD Series
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Outlaws CoD Series

ESRB Notice: Game Experience May Change During The War With Outlaws.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste)

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
F!co

F!co


Broj postova : 252
Join date : 13.06.2008
Age : 31
Lokacija : Wrapche City

Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste) Empty
PostajNaslov: Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste)   Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste) Emptyned lis 05, 2008 10:13 pm

ovo je samo moja tema i ne dirajte!!!
[Vrh] Go down
https://outlaws.forumhr.com/
F!co

F!co


Broj postova : 252
Join date : 13.06.2008
Age : 31
Lokacija : Wrapche City

Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste) Empty
PostajNaslov: Re: Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste)   Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste) Emptyuto lis 07, 2008 9:17 pm

Bolje da sam 'ladna govna jeo
nego sto sam tebe Rajka sreo
svo ti mleko pokipi po ploci
u sta gledas, jebem te u oci

Ref. 2x
Moja Rajka corava i gluva
nasta lici da te Bog sacuva
nisam pijan da se zenim trebo
trezan vidim kako sa najebo

Bolje da sam na tvrd kurac seo
nego sto sam s' tobom 'leba jeo
bolesna si, kazes da se vadis
sto po kuci bas nista ne radis

Ref. 2x

Bolje da sam svoj bubreg prodao
nego sto sam s' tobom izdrzao
tuci cu te dok te ne oderem
i na grob ti se slatko poserem

Ref. 2x
[Vrh] Go down
https://outlaws.forumhr.com/
Scourge

Scourge


Broj postova : 287
Join date : 13.06.2008

Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste) Empty
PostajNaslov: Re: Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste)   Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste) Emptysri lis 08, 2008 12:51 am

ko je da ovu glupost od teme koja nema smisla zbrisem,takva sranja mi nes otpiral,ako nas je vise protiv brisem ako ne ne diram.Posteno.
[Vrh] Go down
t3km@
Admin
t3km@


Broj postova : 366
Join date : 13.06.2008
Lokacija :

Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste) Empty
PostajNaslov: Re: Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste)   Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste) Emptysri lis 08, 2008 12:53 am

sve ovi ficijevi postovi miriše na provokaciju scratch ili se varam?
[Vrh] Go down
https://outlaws.forumhr.com
MARA

MARA


Broj postova : 206
Join date : 13.06.2008
Lokacija : Šumica ČoLo

Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste) Empty
PostajNaslov: Re: Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste)   Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste) Emptysri lis 08, 2008 12:53 am

briši
[Vrh] Go down
F!co

F!co


Broj postova : 252
Join date : 13.06.2008
Age : 31
Lokacija : Wrapche City

Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste) Empty
PostajNaslov: Re: Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste)   Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste) Emptysri lis 08, 2008 11:38 am

kaj ti briši ovo je moja tema ja cu pisat kaj ocu rekli ste mi da si otvorim temu pa eo otvorio sam si i ne dirajte ju!!picke ste ak obrisete
[Vrh] Go down
https://outlaws.forumhr.com/
Scourge

Scourge


Broj postova : 287
Join date : 13.06.2008

Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste) Empty
PostajNaslov: Re: Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste)   Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste) Emptysri lis 08, 2008 11:40 am

Otpri si smislenu temu.
[Vrh] Go down
F!co

F!co


Broj postova : 252
Join date : 13.06.2008
Age : 31
Lokacija : Wrapche City

Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste) Empty
PostajNaslov: Re: Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste)   Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste) Emptysri lis 08, 2008 12:38 pm

meni je to smisleno posto je moja tema btk kaj ce pisat nutra
[Vrh] Go down
https://outlaws.forumhr.com/
Scourge

Scourge


Broj postova : 287
Join date : 13.06.2008

Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste) Empty
PostajNaslov: Re: Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste)   Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste) Emptysri lis 08, 2008 1:04 pm

F!co je napisao/la:
meni je to smisleno posto je moja tema btk kaj ce pisat nutra

hahah nije ni cudno xD
[Vrh] Go down
F!co

F!co


Broj postova : 252
Join date : 13.06.2008
Age : 31
Lokacija : Wrapche City

Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste) Empty
PostajNaslov: Re: Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste)   Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste) Emptysri lis 08, 2008 1:41 pm

napravi temu Spokljan tema i diskutiraj s hladom i marom o cajkama al moju ne maltretiraj
[Vrh] Go down
https://outlaws.forumhr.com/
Scourge

Scourge


Broj postova : 287
Join date : 13.06.2008

Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste) Empty
PostajNaslov: Re: Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste)   Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste) Emptysri lis 08, 2008 2:00 pm

Pa zato i je tesko dopelati forum v red jer da smo svi ko ti imali bi 10 tema na kojoj bi svako sral gluposti.
[Vrh] Go down
F!co

F!co


Broj postova : 252
Join date : 13.06.2008
Age : 31
Lokacija : Wrapche City

Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste) Empty
PostajNaslov: Re: Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste)   Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste) Emptysri lis 08, 2008 2:30 pm

pa kome smeta tak smo samo mi tu
[Vrh] Go down
https://outlaws.forumhr.com/
Scourge

Scourge


Broj postova : 287
Join date : 13.06.2008

Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste) Empty
PostajNaslov: Re: Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste)   Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste) Emptysri lis 08, 2008 2:37 pm

Pa poanta je da nam ljudi dolaze...
[Vrh] Go down
F!co

F!co


Broj postova : 252
Join date : 13.06.2008
Age : 31
Lokacija : Wrapche City

Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste) Empty
PostajNaslov: Re: Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste)   Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste) Emptysri lis 08, 2008 3:21 pm

pa kolko vidim bas i ne dolaze kobrmao kobrmao sad ce web pa cemo bit malo ipak poznatiji
[Vrh] Go down
https://outlaws.forumhr.com/
F!co

F!co


Broj postova : 252
Join date : 13.06.2008
Age : 31
Lokacija : Wrapche City

Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste) Empty
PostajNaslov: Re: Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste)   Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste) Emptypet lis 17, 2008 10:47 pm

10 pravila za hodanje sa tatinom miljenicom....


Pravilo 1: Ako uđeš u moje dvorište i potrubiš, bolje ti je da nešto dostavljaš, jer sigurno ništa
nećeš “pokupiti”

Pravilo 2: Ne diraj moju kćer ispred mene. Možeš je gledati dok god ti pogled ne ide na nešto
ispod razine njenog vrata. Ako ne možeš držati pogled ili ruke dalje od tijela moje kćeri, ja ću ti
ih ukloniti.

Pravilo 3: Svjestan sam da je moderno za dječake tvoje dobi nositi tako široke hlače da se
čini kao da će ti ovog trena ispasti na pod. Molim te nemoj ovo shvatiti kao uvredu, ali ti i
svi tvoji prijatelji ste kompletni idioti. Ali opet, bit ću pošten i toliko slobodouman da ti predložim
sljedeći kompromis: Možeš doći pred moja vrata u hlačama večim deset brojeva tako da ti se
vidi donje rublje, i neću ti prigovoriti. Međutim, da bih bio uvjeren da ti hlače neće spasti za
vrijeme izlaska sa mojom kćerkom, uzet ću električnu klamaricu i pričvrstit ću ti hlače za struk,
točno tamo gdje trebaju stajati.

Pravilo 4: Siguran sam da si već čuo da te u današnjem svijetu, seks bez korištenja određene
zaštite može ubiti. Dozvoli da ti pojasnim, kad dođe do seksa sa mojom kćerkom, ja sam zaštita,
i ja ću te ubiti.

Pravilo 5: Obično se podrazumijeva, da bi se ja i ti bolje upoznali, morali bismo govoriti o sportu,
politici, i ostalim društvenim temama. Molim te, nemoj to raditi. Jedina informacija koju očekujem
od tebe je naznaka kad ćeš dovesti moju kćerku sigurno pred moja vrata, i jedina riječ koju
očekujem od tebe u toj rečenici je “brzo”

Pravilo 6: Uopće ne sumnjam da si ti popularan momak, sa puno mogućnosti da hodaš sa drugim
djevojkama. To je u redu što se mene tiče, dok je god to u redu i mojoj kćerki. U suprotnom,
jednom kad prohodaš sa mojom kćerkom, nastavit ćeš hodati sa njom, i sa nijednom drugom, dok
ona ne završi sa tobom. Ako ti rasplačeš nju, ja ću rasplakati tebe.

Pravilo 7: Dok stojiš na mom trijemu, čekajući moju kćerku da se pojavi, i prođe više od jednog
sata, nemoj uzdisati i cupkati. Ako želiš da stigneš na vrijeme u kino, nebi trebao hodati sa mojom
kćerkom. Moja kćerka se šminka, a to je proces koji može trajati duže nego bojanje Eifellova tornja.
Umjesto da samo besposleno stojiš tamo, zašto nebi uradio nešto korisno, na primjer da mi
promjeniš ulje u motoru?

Pravilo 8: Sljedeća mjesta nisu prikladna za izlazak sa mojom kćerkom. Mjesta gdje ima kreveta,
kauča i bilo čega mekšeg od drvenog stolca. Mračna mjesta. Mjesta gdje ima plesa, držanja za
ruke ili sreće. Mjesta gdje je temperatura zraka tolika topla da moja kćerka poželi nositi kratke
hlače, suknje, top majce ili nešto drugo a što nije džemper, dolčevita ili vjetrovka zakopčana do
grla. Filmovi sa jakom romantičnom ili seksualnom temom moraju se strogo izbjegavati. Filmovi
koji predstavljaju motornu pilu su Ok.

Pravilo 9: Nemoj mi lagati. Možda ti izgledam kao srednovječan, proćelav, naivan i mentalno
zaostao ali po pitanju moje kćerke ja sam sveznajući, nemilosrdni Bog tvog dijela svemira. Ako
te pitam gdje ideš, i sa kim, imaš samo jednu šansu da mi odgovoriš istinu, cijelu istinu i ništa
osim istine. Ja imam pištolj, lopatu, rovokopač i pet rali zemlje iza kuće.
Nemoj se igrati samnom.

Pravilo 10: Budi uplašen, budi vrlo uplašen. Tako mi malo treba da zamjenim zvuk tvog auta
na mom prilazu za zvuk helikoptera ili mig-a iznad moga položaja u Bosni. Dok čekam da mi
dovedeš kćerku kući, glasovi u mojoj glavi mi redovito govore da čistim oružje. Odmah kad
parkiraš auto na moj prilaz, trebao bi izići sa rukama visoko dignutim iznad glave da ih vidim i
jasno me obavijestiti da si doveo moju kćerku sigurno i brzo. Zatim se vrati u svoj auto. Nema
potrebe da ti ulaziš u kuću.

Kamuflirano lice na prozoru je moje.
[Vrh] Go down
https://outlaws.forumhr.com/
F!co

F!co


Broj postova : 252
Join date : 13.06.2008
Age : 31
Lokacija : Wrapche City

Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste) Empty
PostajNaslov: Re: Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste)   Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste) Emptypet lis 17, 2008 10:49 pm

Partizanima na prvoj crti obrane ponestalo municije, ostalo svega nekoliko
bombi, a svabe stiscu.
Razmisljaju oni razmisljaju i odluce kako ce otici do baze po novu turu no
isto tako neko ce morati ostati i drzati poziciju. I tako dodju oni do cige
i kazu cigi, slusaj cigo takva je situacija - moramo po municiju a ti ces
morat ostat, evo ostavljamo ti sljem i 5 bombi, pa ti izdrzi dokle ces moci.
Na to odgovara cigo: "Moze, alji cete mi ostavit 3 sljem i 1 bomba"
Iako su neko vrijeme bili u cudu, tako i bi, ostavili mu 3 sljema i 1 bombu
i otidjose...

Nema partizana 2 dana, kad evo ih nazad... suljaju se suljaju kroz travu,
podizu glavu kad ono hrpa njemaca okupljenih u krug na jednoj strani, a na
drugoj strani hrpa njemackog oruzja...
Partizani zbunjeni, provlace se kroz redove njemaca i dolaze do cige...

a cigo na panju i vrti sljemove: "ajmo ajmo, di je bomba, di je
bomba:))))))".
[Vrh] Go down
https://outlaws.forumhr.com/
Sponsored content





Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste) Empty
PostajNaslov: Re: Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste)   Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste) Empty

[Vrh] Go down
 
Moja Tema-Ne Diraj(opasno po prste)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Outlaws CoD Series  :: Offtopic :: Offtopic-
Forum(o)Bir: