Outlaws CoD Series
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Outlaws CoD Series

ESRB Notice: Game Experience May Change During The War With Outlaws.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretražnikPretražnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Battle for Middle Earth 2

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Scourge

Scourge


Broj postova : 287
Join date : 13.06.2008

Battle for Middle Earth 2 Empty
PostajNaslov: Battle for Middle Earth 2   Battle for Middle Earth 2 Emptypon lis 13, 2008 11:31 pm

Ovu strategiju cija je radnja smjestena u medjuzemlje gospodara prstenova igramo Tox,Zealot i ja.Igra je odlicna,igramo prek hamacija i ako neko ima zelju slobodno moze igrati z nama prek neta.
[Vrh] Go down
t3km@
Admin
t3km@


Broj postova : 366
Join date : 13.06.2008
Lokacija :

Battle for Middle Earth 2 Empty
PostajNaslov: Re: Battle for Middle Earth 2   Battle for Middle Earth 2 Emptyuto lis 14, 2008 7:55 pm

igramo i onlajn špokljan!
[Vrh] Go down
https://outlaws.forumhr.com
Scourge

Scourge


Broj postova : 287
Join date : 13.06.2008

Battle for Middle Earth 2 Empty
PostajNaslov: Re: Battle for Middle Earth 2   Battle for Middle Earth 2 Emptyuto lis 14, 2008 8:08 pm

xDD,a prek hamacija je offline jelda? strasno....
[Vrh] Go down
t3km@
Admin
t3km@


Broj postova : 366
Join date : 13.06.2008
Lokacija :

Battle for Middle Earth 2 Empty
PostajNaslov: Re: Battle for Middle Earth 2   Battle for Middle Earth 2 Emptyuto lis 14, 2008 8:49 pm

pa velim ladder... idiote.neznam za tebe al ja sam pocel a tox vec igra dost
[Vrh] Go down
https://outlaws.forumhr.com
Scourge

Scourge


Broj postova : 287
Join date : 13.06.2008

Battle for Middle Earth 2 Empty
PostajNaslov: Re: Battle for Middle Earth 2   Battle for Middle Earth 2 Emptyuto lis 14, 2008 9:13 pm

Ma strasni ste
[Vrh] Go down
Scourge

Scourge


Broj postova : 287
Join date : 13.06.2008

Battle for Middle Earth 2 Empty
PostajNaslov: Re: Battle for Middle Earth 2   Battle for Middle Earth 2 Emptyuto lis 14, 2008 9:15 pm

Ladder bum igral samo z elfima,sigurno se nem jebal z mordorom ili isengardom i dojde mi neki lik z dwarfima i pregazi me.
[Vrh] Go down
Scourge

Scourge


Broj postova : 287
Join date : 13.06.2008

Battle for Middle Earth 2 Empty
PostajNaslov: Re: Battle for Middle Earth 2   Battle for Middle Earth 2 Emptysub pro 06, 2008 4:00 am

Poceli smo opet igrati online i mogu samo reci da razaramo.Ko oce nek se pridruzi sad dok konekcije vise ne stekaju i sve dela normalno,nema onih koji nam mogu stati na put i ostati zivi xDDD
[Vrh] Go down
ToX

ToX


Broj postova : 156
Join date : 16.06.2008

Battle for Middle Earth 2 Empty
PostajNaslov: Re: Battle for Middle Earth 2   Battle for Middle Earth 2 Emptysub pro 06, 2008 12:45 pm

vjeruj mi, nema boljeg nego ja i hlad 2v2 dok rushamo, ja zemem ljude , gradim one vojniceke za 200, ovi sam napadaju celo vreme, npr elfovi mi mogu sisat veslo, njihove jedinice su preskupe i predugo se grade da bi skrsili rush dok ti moji vojnici celo vreme dolaze, dok npr mordor, napravi corsairs of umbar, ili ti popali pol ekipe, ili se s nazgulom zaleti i sve pokolje, al meni su osobno najjaci uvjerljivo, al bas prejaki dwarfovi, doduse neznam s njima igrat, ali su oni uvjerljivo najjaci, oni i goblini, kaj zbog jeftinih a dobrih unita, a kaj zbog toga kaj su zgradi onu rupu, dobiva pare i stvori ti se di god napravis rupu u roku dok velis keks Wink
[Vrh] Go down
Scourge

Scourge


Broj postova : 287
Join date : 13.06.2008

Battle for Middle Earth 2 Empty
PostajNaslov: Re: Battle for Middle Earth 2   Battle for Middle Earth 2 Emptysub pro 06, 2008 1:33 pm

O tome ti pricam,samo posto nisi igral z dwarfima samo da ti velim da imaju jednake unite ko i svi samo su im oni guardiani malo jaci od ostale pjesadije u igri.Ja si fino napravim malu bazicu oko sredine mape,tornjeve,napravim 2 heroja i upgrejdam vojsku celu.A hlad ovisi,nekad igra z ljudima,nekad z isenom,i mordorom.Dok je z isenom onda dela wargove,o ljudima da ne pricam jer su i ovak jaki,a mordor nazguli umbari i easterlings.Ja si zgradim tunele di treba i tak smo jucer dobili 3 ili 4 za redom


Zadnja promjena: Scourge; sub pro 06, 2008 1:42 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Scourge

Scourge


Broj postova : 287
Join date : 13.06.2008

Battle for Middle Earth 2 Empty
PostajNaslov: Re: Battle for Middle Earth 2   Battle for Middle Earth 2 Emptysub pro 06, 2008 1:39 pm

ToX je napisao/la:
vjeruj mi, nema boljeg nego ja i hlad 2v2 dok rushamo, ja zemem ljude , gradim one vojniceke za 200, ovi sam napadaju celo vreme, npr elfovi mi mogu sisat veslo, njihove jedinice su preskupe i predugo se grade da bi skrsili rush dok ti moji vojnici celo vreme dolaze, dok npr mordor, napravi corsairs of umbar, ili ti popali pol ekipe, ili se s nazgulom zaleti i sve pokolje, al meni su osobno najjaci uvjerljivo, al bas prejaki dwarfovi, doduse neznam s njima igrat, ali su oni uvjerljivo najjaci, oni i goblini, kaj zbog jeftinih a dobrih unita, a kaj zbog toga kaj su zgradi onu rupu, dobiva pare i stvori ti se di god napravis rupu u roku dok velis keks Wink

z goblinima treba jako brzo igrati jer su na pocetku slabi ali dok se jemput razviju....Ali nije vise sve u vojsci,jer sad online vise skoro nikoga nebres pobediti bez heroja,ima likova koji si zgrade 6 onih sranja za resurse i sparaju za npr. sarumana ili aragorna,a aragorna ako tip zna igrati z njim nes ubil celu partiju,a taj rush ne pali kod goblina jer smo probali,ja sam se odma na pocetku z elfima zaletaval a on z ljudima,makar smo se sjebali i nismo mu isli unistiti baracks pa nismo niti glavnu uspeli kad obicni vojnici od men delaju premali damage a moji su se kak velis presporo gradili tak da kurac od toga.
[Vrh] Go down
t3km@
Admin
t3km@


Broj postova : 366
Join date : 13.06.2008
Lokacija :

Battle for Middle Earth 2 Empty
PostajNaslov: Re: Battle for Middle Earth 2   Battle for Middle Earth 2 Emptysub pro 06, 2008 2:02 pm

treba se na pocetku zaleteti i bok... kak smo jucer. ovaj patuljak je gradil pjesadiju a ja wargove i sharkua a uz sharkua imaju +50 damage i +50 armor i jos onaj war holk +120 damage archere i pjesadiju pokose... rastepli smo lika za 10 min. a kaj se tiče rasa sve imaju određene slabosti i vrline al kad se ukupno zbroji men je najjača rasa. ja bum igral s isengardom zbog wargova i balista. kaj se tiče dwarfa sve je super kod njih i heroji su jebeni al jedina i velika mana im je kaj su užasno spori... a s goblinima igraju profići to treba znati odigrati.

btw: gledal sam na gameareni meč 2v2 i likovi su igrali dwarf i goblin protiv isena i elfa... dwarf je branil a goblin napadal celo vreme (del je rally point baraka kod njihove baze ?!?!) i likovi su skršili protivnike
[Vrh] Go down
https://outlaws.forumhr.com
Scourge

Scourge


Broj postova : 287
Join date : 13.06.2008

Battle for Middle Earth 2 Empty
PostajNaslov: Re: Battle for Middle Earth 2   Battle for Middle Earth 2 Emptyned pro 07, 2008 4:12 am

Ipak mislim da su elfi prejaki xDD.Daj oni jebeni arceri,pa niko im nis nebre,gimlija koji mi je bil 5 lvl i imal oko 3600 ili 3700 healtha su potrli bez problema.
[Vrh] Go down
ToX

ToX


Broj postova : 156
Join date : 16.06.2008

Battle for Middle Earth 2 Empty
PostajNaslov: Re: Battle for Middle Earth 2   Battle for Middle Earth 2 Emptyned pro 07, 2008 2:02 pm

da, al uzmi u obzir kolko je njemu trebalo para da se razvije, gle, elfovi su najjaci kad se razviju, ali im treba da se razvije, kaj mislis igral sam oko 15 onih tournamenta 1v1, nijedan nije s elfima igral Wink
elfi su skupi i dugo se grade...
[Vrh] Go down
Scourge

Scourge


Broj postova : 287
Join date : 13.06.2008

Battle for Middle Earth 2 Empty
PostajNaslov: Re: Battle for Middle Earth 2   Battle for Middle Earth 2 Emptyned pro 07, 2008 2:30 pm

Isto ko i mordor,na pocetku kurac,slabi,a dok dojdu do easterlingsa,umbara i pogotovo do battle trolova onda je gadno protiv njih
[Vrh] Go down
Scourge

Scourge


Broj postova : 287
Join date : 13.06.2008

Battle for Middle Earth 2 Empty
PostajNaslov: Re: Battle for Middle Earth 2   Battle for Middle Earth 2 Emptyned pro 07, 2008 2:39 pm

Meč od prije par dana.Mi smo bili dwarf i men vs goblins,men.Tip nije znal iskoristii neke prednosti goblina nego je samo rushal na men bezveze,i zaleteli smo se z brodovima dole o jka gore z vojskom.Tu im uletavam u bazu xD.



Battle for Middle Earth 2 Sshot0016
[Vrh] Go down
ToX

ToX


Broj postova : 156
Join date : 16.06.2008

Battle for Middle Earth 2 Empty
PostajNaslov: Re: Battle for Middle Earth 2   Battle for Middle Earth 2 Emptyned pro 07, 2008 4:58 pm

jebena ti je grafika XD
[Vrh] Go down
Scourge

Scourge


Broj postova : 287
Join date : 13.06.2008

Battle for Middle Earth 2 Empty
PostajNaslov: Re: Battle for Middle Earth 2   Battle for Middle Earth 2 Emptyned pro 07, 2008 5:12 pm

Ma libo me,grafika je i na low ok,bitno da ne steka
[Vrh] Go down
ToX

ToX


Broj postova : 156
Join date : 16.06.2008

Battle for Middle Earth 2 Empty
PostajNaslov: Re: Battle for Middle Earth 2   Battle for Middle Earth 2 Emptyned pro 07, 2008 5:34 pm

ma kaj kurac na lotru bar nema veze fps Very Happy
[Vrh] Go down
Scourge

Scourge


Broj postova : 287
Join date : 13.06.2008

Battle for Middle Earth 2 Empty
PostajNaslov: Re: Battle for Middle Earth 2   Battle for Middle Earth 2 Emptysri pro 17, 2008 1:23 am

Kaje kurac,nis se ne igra bfme.Ja nebrem jos do kraja tjedna radi smrdljive skole(jedno 70% ljudi z razreda bu z 1 preslo Laughing ).Mogli bi opet poceti sad pod ferjem,imali bumo max vremena i za cod i za sve ostalo....
[Vrh] Go down
ToX

ToX


Broj postova : 156
Join date : 16.06.2008

Battle for Middle Earth 2 Empty
PostajNaslov: Re: Battle for Middle Earth 2   Battle for Middle Earth 2 Emptysri pro 17, 2008 4:50 pm

i za kanjedr
[Vrh] Go down
Scourge

Scourge


Broj postova : 287
Join date : 13.06.2008

Battle for Middle Earth 2 Empty
PostajNaslov: Re: Battle for Middle Earth 2   Battle for Middle Earth 2 Emptyuto pro 30, 2008 1:01 am

kako se razara online xD
[Vrh] Go down
t3km@
Admin
t3km@


Broj postova : 366
Join date : 13.06.2008
Lokacija :

Battle for Middle Earth 2 Empty
PostajNaslov: Re: Battle for Middle Earth 2   Battle for Middle Earth 2 Emptyuto pro 30, 2008 2:38 am

aha... s novim nickom karumanom imam 3 pobjede i 0 poraza Very Happy:D
[Vrh] Go down
https://outlaws.forumhr.com
t3km@
Admin
t3km@


Broj postova : 366
Join date : 13.06.2008
Lokacija :

Battle for Middle Earth 2 Empty
PostajNaslov: Re: Battle for Middle Earth 2   Battle for Middle Earth 2 Emptypon sij 05, 2009 6:53 am

koprek i špoc gledajte i slinite... rekli su da bude se moglo u coop. znači prek hamačija i deriiiii yiha
http://www.gamespot.com/ds/action/lordoftheringspandemicprojectworkingtitle/video/6200403/the-lord-of-the-rings-conquest-official-trailer-1?hd=1
[Vrh] Go down
https://outlaws.forumhr.com
Scourge

Scourge


Broj postova : 287
Join date : 13.06.2008

Battle for Middle Earth 2 Empty
PostajNaslov: Re: Battle for Middle Earth 2   Battle for Middle Earth 2 Emptypon sij 05, 2009 4:49 pm

fino fino...
[Vrh] Go down
Scourge

Scourge


Broj postova : 287
Join date : 13.06.2008

Battle for Middle Earth 2 Empty
PostajNaslov: Re: Battle for Middle Earth 2   Battle for Middle Earth 2 Emptypet sij 09, 2009 12:11 am

hahah danas igram ja 2v2 online,i za mene neki idiot z goblinima,nema pojma i odmah ga skrse na pocetku pa dojde k meni i gradi si neke zgrade i pizde materne,i igra zasteka i kika jednog protivnika,i drugi protivnik i moj allie otidu i ostanem sam,zrusim neprijateljske baze bez problema kad niko ne upravlja z njima i uračuna mi se u novu pobjedu u statusu hahahah
[Vrh] Go down
Sponsored content





Battle for Middle Earth 2 Empty
PostajNaslov: Re: Battle for Middle Earth 2   Battle for Middle Earth 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Battle for Middle Earth 2
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Battle for Middle Earth 1

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Outlaws CoD Series  :: Offtopic :: Ostale igre-
Forum(o)Bir: