Outlaws CoD Series
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Outlaws CoD Series

ESRB Notice: Game Experience May Change During The War With Outlaws.
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretražnikPretražnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Company of Outlaws liga

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
t3km@
Admin
t3km@


Broj postova : 366
Join date : 13.06.2008
Lokacija :

Company of Outlaws liga Empty
PostajNaslov: Company of Outlaws liga   Company of Outlaws liga Emptyned lis 26, 2008 3:29 am

hm...posto nas vec 4 igra coh dosel sam na ideju da prek hamachija napravimo neku ligu unutar klana 1v1. kaj mislite o tome. bilo bi finta onak nas 5-6 i svako sa svakim
[Vrh] Go down
https://outlaws.forumhr.com
Scourge

Scourge


Broj postova : 287
Join date : 13.06.2008

Company of Outlaws liga Empty
PostajNaslov: Re: Company of Outlaws liga   Company of Outlaws liga Emptyned lis 26, 2008 3:44 am

Neznam bas,jednio ko zna osim nas dva je porta,mara i fico su jos teski noobovi.....
[Vrh] Go down
Scourge

Scourge


Broj postova : 287
Join date : 13.06.2008

Company of Outlaws liga Empty
PostajNaslov: Re: Company of Outlaws liga   Company of Outlaws liga Emptyned lis 26, 2008 3:45 am

Idemo si nabaviti org i igrati online xd
A mogli bi inace,porta mi je rekel da su jeftini sad vec.....Da zaokruzimo na cod(primarno),bfme,coh(tu i tam koji ladder)....kaj velite?
[Vrh] Go down
t3km@
Admin
t3km@


Broj postova : 366
Join date : 13.06.2008
Lokacija :

Company of Outlaws liga Empty
PostajNaslov: Re: Company of Outlaws liga   Company of Outlaws liga Emptyned lis 26, 2008 3:53 am

za onlajn ladder nebrem sigurno..nemam vremena. igram cod, bfme2 jos i ovo mislim da nebum mogel. rade onda rise of the wičking orginal pa igraj
[Vrh] Go down
https://outlaws.forumhr.com
Sponsored content





Company of Outlaws liga Empty
PostajNaslov: Re: Company of Outlaws liga   Company of Outlaws liga Empty

[Vrh] Go down
 
Company of Outlaws liga
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Company of Heroes

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Outlaws CoD Series  :: Offtopic :: Ostale igre-
Forum(o)Bir: